Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Сент-Эмилиона

Знайдено 334

Вина Сент-Емільона

Сент-Емільон — один з ключових аппелласьонов Бордо, це стосується і якості, і кількості вироблюваних тут вин. Цей найменший з 4 кращих субрегіонів Haut Medoc часто обходять увагою. А між тим, тут виробляються відмінні червоні вина, відповідні для тривалої витримки. Вони не мають тієї м'якою елегантності, як вина Марго, і не настільки потужні і агресивні, як вина Пойака, однак поєднують в собі всі кращі риси вин з сусідніх комун.

Основними сортами винограду є мерло і каберне фран, також регламент допускає використання карменера і мальбека. Головне, що можна відзначити у винах Saint-Emilion   їх збалансованість. Основою завжди служить каберне совіньйон, що характерно для всіх вин Лівобережжя.

Особливості виробництва

Для пом'якшення її могутнього характеру додається трохи мерло. Цей сорт винограду чудово показує себе тут, на глинистих і вапнякових грунтах, в той час як каберне совіньйон більше воліє піщано-галькові грунту. Тільки пара виробників (у тому числі Cheval Blanc) на перше місце ставлять каберне фран. На тлі інших вин Медока вина Сент-Емільона менш танинные.

Власна система класифікації була розроблена в 1955 році. 53 шато виробляють вина категорії Grand Cru Classe, 13 замків роблять вина Premier Grand Cru Classe. Вина, вироблені відповідно з встановленим тут регламентом, маркуються просто Grand Cru, таких виробників налічується більш 200.