Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Южной Африки

Знайдено 1365

Вина ПАР

Південна Африка – одна з провідних виноробних держав Нового Світла. Країна займає 8-е місце за обсягами виробництва вина, продукція експортується у 50 країн світу. Щорічно виробляється близько 900 мільйонів літрів вина, з яких лише невелика частина йде на експорт.

Природні умови Капского півострова (південна край країни, район Кейптауна) як якнайкраще мають до культивування винограду. Тут помірно-жаркий клімат з прохолодними морськими вітрами і теплими вологими зимами, а також на рідкість родючі ґрунти, які не вимагають додаткового добрива. Перша виноградна лоза протягнула свої гілки до по сонцю історичним мірками зовсім нещодавно – у середині XVII століття. Таким чином, вік південноафриканського виноробства всього-то близько 300 років.

Особливості виробництва

У Південноафриканської республіці вирощують міжнародні сорти винограду, завезені з різних частин світла. Червоні вина роблять з місцевого сорти пінотаж, який зустрічається тільки тут – це гібрид піно нуар і сенсо, виведений у 1926 році. У купажах червоних південноафриканських вин можуть присутні каберне совіньон і шираз, зрідка – мерло і каберне фран.

Багато уваги приділяється білого винограду шенін блан (місцева назва – стін), а в якості його супутника часто виступають шардоне і совіньон блан. Кращі вина, високоякісні і елегантні, виробляють у регіоні Стелленбош. Констанція – найстаріша область південноафриканського виноробства, якої і був розбитий перший виноградник. Хороші вина виробляють також в Паарле і Дюрбанвиле.

Якщо ви хочете вибрати якісне південноафриканське вино, шукайте на етикетці логотип фірми-виробника і напис «Wine of Origin» (WO), яка підтверджує місце, рік походження вина і сорт винограду. Ось вже століття виноробна галузь Південної Африки строго контролюється державою, а система контролю багато в чому схожа з французької. Це говорить про те, що якість південноафриканських вин в більшості випадків не поступається старосветскому.

Південноафриканські вина вийшли на міжнародний ринок зовсім недавно, в 80-х роках XX століття, тому споживач ще не встиг пересититися їх екзотичним смаком і ароматом. У винах Південної Африки є все найкраще, що є у винах Старого Світла французьких італійських іспанських), але також багато нових екзотичних відтінків аромату і смаку. Одним словом, – нові вина Нового Світу.

Південно-африканські вина — ціна у WineStyle

Самобутні вина з далекої Південної Африки радують доступними цінами. В магазинах WineStyle стандартну пляшку південно-африканського вина можна купити за ціною від 187 грн