Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино

Знайдено 23

Вино Trimbach

Тримбах – найавторитетніший винопроизводитель Ельзасі. Це господарство існує з 1626 року. Сьогодні сімейним бізнесом керують Юбер і Бернар Тримбахи, активно беруть участь у справах молодші члени сім'ї Жан і П'єр.
Головною завданням винороби вважають збереження респектабельного іміджу сімейного підприємства. Крім того, брати хочуть підняти українське виноробство Ельзасу на небачений досі рівень.

Треба сказати, що поки вони відмінно справляються зі своєю роботою – вино Trimbach часто називають кращим з кращих. Так, у 2005 році рислінг Cuvee Frederic Emile 2000 по версії журналу The Wine Enthusiast став кращим вином року.

Знаєте ви, що таке вино в протестантському стилі? Саме так висловлюється про своєї продукції Тримбах, найбільший винопроизводитель Ельзасу. Дійсно, вино марки Trimbach має таким цільним і сильним характером. Це цікаві, виразні білі вина, які не перестають дивувати експертів всього світу. Той факт, що Trimbach входить у десятку кращих виробників білого вина, говорить про чому. 

Особливості виробництва

Виноградники Trimbach розташовані на площі всього в 27 га, середній вік лози близько 35-40 років. Вина «гевюрцтрамінер» і «Рислінг» від Тримбаха – це щось особливе. У володіннях Тримбахов знаходиться кращий терруар для рислінгу, виноградник Clos Sainte-Hune, який дає чудові вина. В господарстві Тримбах свої секрети приготування вина – наприклад, тут ненавидять дубові бочки, а витримують вино тільки у сталевих чанах. Виноград тут збирають, не допускаючи його перезрівання, щоб позбавити вино від залишкового цукру. Тому сухі вина від Тримбаха виходять дивно сильними, свіжими і чистими.

Крім того, в господарстві Тримбахов намагаються застосовувати хімічні добрива мінімальних кількостях. Велика частка вироблюваних вин йде на експорт, переважно в США. Вина марки Trimbach доводять, що Ельзас – абсолютно особлива виноробна область, яка незабаром може зрівнятися з великими Бордо і Бургундією.

Вина Trimbach відносяться до категорії Grand Cru, хоча на етикетці це принципово не вказується. Незважаючи на реформи в ельзаський класифікації 1970-х років, керівництво компанії вважає, розташування їх виноградників говорить сама за себе. Мергелевые ґрунти з високим змістом вапняку надають винам Trimbach приємний мінеральний відтінок. Основні сорти вин – гевюрцтрамінер рислінг піно грі, мускат. Купуючи вина Тримбах, ви можете бути впевнені в тому, що купуєте якісний продукт, виготовлений професіоналами зі стажем!