Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино Верментіно

Знайдено 329

Вино верментіно

Верментіно — білий італійський сорт винограду, з якого роблять білі і рожеві тихі і ігристі вина. Фортеця вин з верментіно 10—13%, вони характеризуються складним букетом з мінеральними і квітково-фруктовими  нотами, освіжаючим, збалансованим, шовковистим смаком. 

Регіони виробництва вин верментіно

Основні зони вирощування цього сорту винограду — Тоскана, Лігурія і Сардинія в Італії, а також Прованс і острів Корсика у Франції. В незначних кількостях лози верментіно вирощують в Іспанії,  Австралії, США, Аргентині, Криму. Чим ближче виноградники до моря, тим більше виражений у вині мінеральний, ледь солонуватий смак.

Вина з верментіно — особливості

Стиль вин з верментіно може змінюватись від солодких з заизюмленного винограду до сухих. Виробники пропонують як сортові, так і ассамбляжные вина, в яких верментіно може сусідити з совіньон бланом, віон, мускатом, треббьяно, піно гріджіо.

  • Cantine Lunae, Vermentino "Etichetta Nera", Colli di Luni DOC, 2018 — класичне Верментіно, культове вино "Кантине Лунае", яке характеризується свіжим ароматом стиглих садових фруктів і багатим незвичайно гармонійним смаком з тривалим післясмаком.
  • Uggiano, "Престиж" Vermentino, Toscana IGT   біле сухе Верментіно з Тоскани відмінне більш помітною текстурою і більш міцне, чим лігурійські вина. У напою фруктово-мінеральний букет, хороша кислотність, ніжний аромат з жасминово-персиковий тонами.
  • Вино Contini, Elibaria, Vermentino di Gallura DOCG, 2017 — один з кращих представників вин Верментіно ді Сардинія освіжаюче і м'яке, мінеральне, з витонченою кислинкою в послевкусии.

Верментіно подають до сирів, страв з риби, білого м'яса.

Вино верментіно   ціни в WineStyle

У нашої мережі представлений багатий асортимент вин верментіно, купити які можна за вигідною ціною від 410 грн за пляшку ємністю 0,75 л.