Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино Віон

Знайдено 656

Вина з Віон

Viognier — старий і досить рідкісний сорт білого винограду. Незважаючи на те що він відрізняється низькою врожайністю, експерти називають його дивом, втілився у виноградній лозі. Батьківщиною віон вважається долина Рони, де його лози займають не більше ста гектарів. Найбільш популярні французькі вина з цього сорти винограду виготовляють в Chateau-Grillet і Condrieu.

Особливості виробництва

Рідкісний і примхливий сорт винограду вперше був культивирован в долині Рони. Сорт відрізняється низькою врожайністю із-за складності його обробітку. Існує припущення, що сорт відноситься до типу шасла. Виноград дуже сприйнятливий до різних видами шкідників і хвороб.

Немаловажну роль грає час збору виноградних ягід. У разі їх раннього збору можна отримати незбалансоване вино, у разі пізнього   існує ризик позбавити вино рідкісних ароматів персика і жимолості. Складності вирощування віон пояснюють високу вартість вин, які з нього виготовляють.

Багаті гранітом грунту апелласьйонів Chateau-Grillet і створюють Condrieu прекрасні умови для культивування лоз цього примхливого сорти винограду. У Cоte Rоtie старий білий сорт винограду змішують з сортом сіра — це надає винам незвичайний аромат. Сьогодні виноград вирощують не тільки у Франції   незвичайний сорт прижився в Італії, Аргентині, Чилі, Австралії, ПАР, США і навіть у країнах СНД.

Французькі винороби вирішили відродити віон в прекрасному терруара Гай-Кодзора, що в Краснодарському краї. Високогірний клімат і кам'янисті ґрунти в поєднанні зі свіжим чистим повітрям створюють ідеальні умови для швидкого зростання вибагливих виноградних лоз.

Відтінки смаку

Вина з рідкісного французької сорти винограду отримали світове визнання завдяки своїй неперевершеній якості. З виноградних ягід виходять чудові моносортовые вина і прекрасні купажі. Вина з viognier мають солодкуватий аромат меду, груші та персика, переплітаються з відтінками нарциса, фіалки і глоду. Смак у кращих зразків цього вина — округлий і маслянистий, з виразною фруктовістю, залишає довгий свіже післясмак. Примітно, що вина віон ідеально сумісні з стравами будь кухні.

Серед виробників, випускають моносортовые вина з чудесного французької виноградного сорти можна відзначити виноробні Bellingham, Patriarche Callia, Michele Satta, Luigi Bosca. Високоякісні купажні вина можна спробувати у складі продукції компаній Cline, Guigal і Zuccardi.

Віон — рідкісний сорт винограду, батьківщиною якого є долина Рони. Посушливий клімат регіону створив прекрасні умови для визрівання ягід одного з найбільш примхливих виноградних сортів. Найбільш вдалі вина viognier виробляють у апелласьонах Chateau-Grillet і Condrieu. Відмінні купажі з рідкісного французької сорти в поєднанні з сортом сиру можна зустріти у регіоні Cоte Rоtie.

Сорт viognier досить примхливий і схильний впливу шкідників. Висока ціна вин з цього виноградного сорти обумовлена складнощами його вирощування. Вина, виготовлені з цього винограду, виправдовують всі труднощі його культивування. Вина віон золотисті і свіжі. Аромат напою просочений ноти фіалки і нарциса, меду і прянощів. Унікальний насичений смак вина відтінками персика і квітів.

Моносортовые і купажні вина з унікального сорти білого винограду виготовляють як у долині Рони у Франції, так і в інших країнах світу. Винороби Австралії, Аргентини, США і ЮАР по достоїнству оцінили неперевершені якості білого винограду.

Бутік WineStyle має широким асортиментом вин з сорту viognier, купити які можна у зручний для вас час. Ми пропонуємо кращі вина з віон від таких виробників, як Bellingham, Callia Patriarche, Michele Satta, Luigi Bosca, Cline, Zuccardi, Guigal. Ми допоможемо підібрати напій з винограду viognier — ціна вин влаштує кожного покупця.